místní specialista na okna místní specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

O společnosti INTERDOM s.r.o.

Naši prioritou je spokojenost zákazníků, proto se snažíme o individuální přístup ke každé zakázce a její profesionální provedení.

Společnost INTERDOM s.r.o. je autorizovaný partner značky Otherm, za kterou stojí největší český výrobce oken a dveří - společnost OTHERM s.r.o.

Specializujeme se na poradenství, návrh, montáž a servis oken a dveří do bytových, panelových a rodinných domů. Do naší nabídky se řadí jak okna plastová, tak i okna dřevěná a hliníková. Veškerá okna jsou vyrobena výhradně v České republice. K jejich výrobě se používají nejmodernější výrobní technologie a špičkové materiály, které zaručují dlouhou životnost dodaných produktů.
 

Dlouholeté zkušenosti se odráží nejen v kvalitě poskytovaných služeb, ale také v profesionálním přístupu celého pracovního týmu. Našim zákazníkům nabízíme odborné poradenství a konzultace v oblasti výběru oken, dveří a příslušenství.


K našim službám patří nejen bezplatná kalkulace a zaměření oken a dveří, ale standardem je i demontáž a likvidace původních oken a dveří, odvoz odpadu a základní úklid bez jakýkoliv příplatků. Na výrobky montované našimi pracovníky se vztahuje záruka 5 let, po uplynutí této doby poskytujeme kompletní pozáruční servis.


Kromě plastových oken a dveří nabízíme také celou řadu doplňků:

  • žaluzie,
  • předokenní rolety,
  • sítě proti hmyzu,
  • okenní kličky – plastové, dřevěné, dvěvotřískové,sítě proti hmyzu.